Kontakti:

 

Konstantīns Višņevskis

e-pasts

+371 29814627


Pievienot komentāru:

* - obligātie lauki

*


*
*

Konstantins Visnevskis

, 08-11-12 13:09:
Sveiki, būtu vieglāk, ja Jūs ievadat savu e-pastu komentējot vai arī uzrakstat uz e-pastu caur linku augstāk vai uz info(at)visnevskis(punkts)com.
Paldies par interesi.

Aldis

, 08-11-12 12:34:
Labdien! Vai ir iespējams iegādāties Jūsu darbu "Iespējams, laikam, varbūt" vai tā reprodukciju, un cik tas maksātu? Ar cieņu, Aldis

Konstantins Visnevskis

, 13-06-11 17:54:
@Egīls: Traki daudz jau te neraksta, tākā nevajag atvainoties.
Iemācīties efektīvi modelēt Oktāns nav vajadzīgs, bet tur pēc laiciņa arī ienākumi parādīsies. Kaut gan freelancerim vārds pastāvīgs ir diezgan svešs jēdziens :)

Egīls

, 13-06-11 17:54:
@Konstantīns Visnevskis
Jā, pareizi, Mārtiņu Upīti. Sajaucu ar savu bijušo klasesbiedru, viņš bija Pēteris Upītis :). Un atkal jau par to Octane. Ja suns zinātu, ka man nav patstāvīgu ienākumu (kas manam vecumam ir absolūti normāli), varbūt pat īpaši neiebilstu pret sevis upurēšanu cēla mērķa vārdā, bet viņš to neuzzinās, jo pagaidām nav vajadzības nevienu upurēt, jo mana videokarte nav savietojama ar OpenCL. Tas gan ir slikti :( Sen meklēju kādu labu alternatīvu iebūvētajam rendera dzinim. YafaRay ir nestabils, LuxRender šaušalīgi lēns, PovRay vienkārši nepatīk, nemaz nerunājot par Vray. Paldies par ātrajām atbildēm, un vēlreiz atvainojos par komentāru sadaļas piesārņošanu, savādāk man te jau triple-post sanācis...

Konstantins Visnevskis

, 03-03-11 23:00:
@Egīls:
Laikam jau Mārtiņu Upīti :) Viņa Blender game engine programmēšanas sasniegumus var redzēt youtube.
Oktānam ir divi dziņi - priekš preview un renderēšanas (abi GPU), tā tos arī lietoju.
Suni? Ir tak bezmaksas demo, un arī cena pagaidām nav tik traka. Suns apvainotos, ja dzirdētu to ciparu :)

Egīls

, 03-03-11 21:59:
@Konstantīns Visnevskis
Es runāju tieši par advencēta līmeņa lietotājiesm, zinu daudz iesācējus, bet reti kad nācies redzēt kādu latvieti, kurš ir guvis tādu sniegumu kā tu/jūs (nezinu kuru lietot šādā situācijā). Esmu vēl dzirdējis par Pēteri Upīti (ceru ka pareizi), bet vairāk ne par vienu. Nebūtu jau melots, ja teiktu, ka neesmu meklējis profesionālus latviešu izcelsmes lietotājus. Runājot par octane, piekrītu ka nelegāls nav labs, bet octane "labums" pārsniedz nelegāluma "sliktumu", es pat būtu gatavs šķirties no sava suņa, lai tiktu pie oktāna, neētiski bet tomēr fakts. Vēl viens jautājums (atvaino ka pārvēršu tavu komentāru sadaļu par čatu), tu lieto GPU vai CPU octane dzini?

Konstantins Visnevskis

, 03-03-11 21:10:
@Egīls:
Sveiki, neesmu gan. "Mūsu" ir diezgan daudz :)
Oktāns ir legāls (no nelegālā cenšos atturēties). Arī neesmu dzirdējis, ka viņu kāds būtu uzlauzis.
Banneri: